Jak piątek to dyskoteka

Zbliża się piątek, czyli początek weekendu i zadajemy sobie pytanie, jak wykorzystać piękny wieczór, co zrobić, żeby dobrze zacząć te dwa wolne dni. A może piątkowa dyskoteka? Nie każdy lubi miejskie kluby, gdzie trudno jest włożyć chociażby palec na parkiet, a piątkowa dyskoteka w większym klubie, na dyskotece za miastem, czy po prostu zorganizowana gdzieś przez grupę ludzi może być naprawdę bardzo ciekawą opcją na wieczór.

Kiedyś piątki były dniem, gdy absolutnie nie odbywały się imprezy, kluby działały w czwartki, soboty i niedziele, ale teraz piątkowa dyskoteka jest standardem. Tak naprawdę wtedy na mieście jest największy tłok.

Dlaczego piątkowa dyskoteka cieszy się większą popularnością, niż sobotnia, czy czwartkowo. Przede wszystkim, dlatego, że po czwartku następuje piątek, gdy każdy musi iść do pracy, a po sobocie niedziela, w którą mamy tysiąc planów na spotkania z rodziną, a jak wiadomo piątkowa dyskoteka bywa zabójcza dla naszego organizmu.

Piątkowa dyskoteka odróżnia się od innych tym, ze organizowana jest w pierwszy dzień weekendu, a raczej wieczór i każdy ma przed sobą perspektywę dłuższego odpoczynku w dwa najbliższe dni, w innych przypadkach już tak to nie wygląda.

Oczywiście, gdy pojawia się temat dyskoteka pada pytanie, gdzie piątkowa dyskoteka będzie najlepsza. Oczywiście każdy ma inne potrzeby, czy ulubiony typ muzyki, jakiego słucha, dlatego też piątkowa dyskoteka musi odbyć się w takim miejscu, które nam pasuje. Dla wielu osób najlepszym miejscem jest klub, ale nie każdy lubi imprezy klubowe z typowo klubową muzyką. Dla wielu osób piątkowa dyskoteka wiąże się tylko z jedną rzeczą, czyli wielką dyskoteką gdzieś na obrzeżach miasta, gdzie jednocześnie trwają 4 imprezy z różnym typem muzyki, można wnieść swój alkohol i nikt nie prowadzi selekcji gości. Taka piątkowa dyskoteka wydaje Ci się niemożliwa? A jednak na terenie całej Polski znajdziemy wiele dyskotek tego typu. Oczywiście wnoszenie alkoholu jest możliwe tylko w nielicznych miejscach. Zwykle jednak duże dyskoteki oferują bardzo atrakcyjne ceny za napoje, w porównaniu z klubami w miastach piątkowa dyskoteka wyjdzie nam naprawdę tanio. Jedynym problemem może być dojazd na miejsce takiej imprezy. Niestety zwykle organizowane są one na obrzeżach miast i jeśli chcemy tam pojechać, musimy mieć zapewnionego kierowcę, który przewiezie nas w jedną i drugą stronę.

Żeby piątkowa dyskoteka mogła być zaliczona do udanych ważna jest nie tylko muzyka, miejsce, czy alkohol, ale przede wszystkim ekipa, z jaką imprezujemy. Pamiętajmy, że to znajomi, czy przyjaciele stanowią istotę takiej imprezy i bez nich piątkowa dyskoteka nie będzie udana. Jeśli zależy nam na dobrej imprezie musimy zabrać ze sobą osoby, z którymi dobrze się bawimy i które lubią tańczyć. Nie potrzebujemy marudy, czy innych osób, którym ciągle coś nie pasuje. Jeśli nie mamy dobrej ekipy zamiast dyskoteki w dużym klubie wybierzmy bardziej kameralne miejsce, bo w takim łatwiej jest poznać osobę, z którą można potańczyć i porozmawiać. Tak naprawdę nie jedna osoba znalazła swoją drugą połówkę w klubie muzycznym

comment closed

Copyright © 2018 Portal Zabawowy · All rights reserved · WordPress Theme designed by Theme Junkie